National Mathematics Talent Quest 2020-2021 Winners

Namee Title School Yr
Vincent W Shortest distance on chess board Citipointe CC 5
Elizabeth L Transport and Graph Theory QASMT 8
Sean H, Alec L, Ethan M Mathematics of a Perfect Spiral The Southport Sch 9
Jed H Herd Immunity Brisbane SHS 10

Mathematical Investigations

Mathematical Investigations Division 1 Years Prep – No entries

Mathematical Investigations Division 2 Years 1-2

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Jude B

Predicting Dice Rolls

Cannon Hill State School

Mathematical Investigations Division 3 Years 3-4 

 

Student Name/s

 Project Title

School

HC

Rohan V

Sunflower Garden watering project

Edge Hill State School   

 

Mathematical Investigations Division 4 Years 5-6  

 

Student Name/s

Project Title

School

1st

Vincent W

Travel through 3D Objects

Citipointe Christian College

HC

Tiffany T

How to work out the day from the date

Citipointe Christian College

 

Mathematical Investigations Division 5 Years 7-8  

 

Student Name/s

Project Title

School

1st

Helitha M

Colossal Marble Foot Mathematics Investigation

St John’s Anglican College

2nd

Devram W

Analysis of the Dragon Curve

Mansfield State High School

3rd

Aditya B

Collatz Conjecture (Mathematical Investigation)

Queensland Academy for Science, Mathematics  and Technology

 

Mathematical Investigations Division 6 Years 9-10

 

Student Name/s

Project Title

School

1st

Nerissa D, Mary D,

Saanvi P

Detecting Fraud with Benford’s Law

Queensland Academy for Science, Mathematics and Technology

2nd

Hemish D, Junpeng H, M

Probability of World Record Coincidence

Brisbane Boys College

3rd

 

Sharon D and Daniel D

Combatting School Traffic

Queensland Academy for Science, Mathematics and Technology

HC

Elizabeth L and Kelvin C

Space Exploration and Calculus

Queensland Academy for Science, Mathematics and Technology

HC

 

Lilllian S, Jesslyn C and Jeslyn F

Mathematical Concepts Behind Mandala Art

Chinchilla Christian College

 

Mathematical Investigations Division 7 Years 11 – 12 

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Korin A

Swimming Optimisation

Queensland Academy for Science, Mathematics and Technology

2nd

 Juliet K

Modelling a Spider Web

Queensland Academy for Science, Mathematics and Technology

3rd

Michelle L

Mathematics of Olympic Sporting Greatness

Somerville House

HC

 

Murphy M

Drawing with the Fourier Series

Queensland Academy for Science, Mathematics and Technology

 

 

Classified Collections

Classified Collections Division 1 Years Prep

 

Student Name/s

Project Title

School

1st

Lola C

My Bug Collection

Tingalpa State School

Classified Collections Division 2 Years 1-2

 

Student Name/s

Project Title

School

1st

Joshua G

3D & 2D Shapes

Cannon Hill State School

2nd

 

Frankie E

Backyard Bugs

Tingalpa State School

 

Classified Collections Division 3 Years 3-4 

 

Student Name/s

Project Title

School

1st

Joshua G

Egg-cellent Birds

Mudgeeraba Creek State School

HC

Arsene H

Insect Classification

Tingalpa State School

 

Classified Collections Division 4 Years 5-6 

 

Student Name/s

Project Title

School

1st

Violet B and Hannah O

Sea Shells

Citipointe Christian College

2nd

 

Caitlin S

Flowers from my Local Area

Tingalpa State School

 

Classified Collections Division 5 Years 7-8

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Ava G

Plant Collection

Marymount College

Classified Collections Division 6 Years 9-10  

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Teagan M

Plant Collection

Marymount College

 

Classified Collections Division 7 Years 11 – 12 – No entries

 

 

Scientific Investigations

Scientific Investigations Division 1 Years Prep

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Ariana D

Growing Bacteria

West End State School

2nd

Jasper V

Searching for DNA in Food

West End State School

3rd

Max H

Testing Wood Strength

Mudgeeraba Creek State School

 

Scientific Investigations Division 2 Years 1-2

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Amelie F

Save our rainbow oceans

West End State School

2nd

Grace H

Boats and Bows

Mudgeeraba Creek State School

3rd

Anjana R  

Do Plants breathe?

Junction Park State School

HC

Pius KM

Plant Growth

Junction Park State School

HC

 

Liliana C

Preservatives in Food

West End State School

HC

Isabel H

Taste and Colour Change Test

Junction Park State School

 

Scientific Investigations Division 3 Years 3-4 

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Elisabeth B

Fantastic First Farmers

West End State School

2nd

Sharlieze C

Mould Growing

Home Schooled

2nd

Leo C

Hot vs Cold Water

West End State School

HC

Ayko G

The Mould Effect

West End State School

HC

Max F

Essential Sanitisers

West End State School

HC

Chloe G

Share a Snack with Cats

Pimpama State School

HC

 

Ashwanth R

Investigating Tennis Friction

Junction Park State School

HC

Leilani J

Growing Sugar Crystals

Junction Park State School

 

Scientific Investigations Division 4 Years 5-6 

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Charlotte E

Local Air Quality

Junction Park State School

2nd

Aahan A

How do Bridges work?

West End State School

3rd

Finn D

Flammable Frocks and Burning Bridges

Mudgeeraba Creek State School

3rd

Parker C

How efficient is sunscreen

The Southport School

Preparatory School

HC

Clara J

Flood flow

West End State School

HC

Max K

5 second rule

West End State School

HC

Zahn Z

Charging cars in motion

West End State School

HC

Neia O

Verbal Interactions & Plants

Pimpama State School

HC

Kate R

Battle of the Batteries

Mudgeeraba Creek State School

HC

Jackson M

Does Soil Matter ?

Mudgeeraba Creek State School

 

Scientific Investigations Division 5 Years 7-8 

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Owen D

Race Car Wing Investigation

St Augustine’s College

1st

Lily C

Earthquake Proof Building

Marymount College

1st

James C

Bacteria vs Soap

Brisbane Boys’ College

2nd

Lily R

Choose your Roof Wisely

Robina State High School

3rd

Sophia M

Walls Against the Waves

Robina State High School

HC

Matthew H

Effectiveness of Fluoride on Plaque

Robina State High School

 

Scientific Investigations Division 6 Years 9-10 

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Elise D

Sleep’s effect on Cognitive Function

Emmanuel College

2nd

Jadina C

Colour Psychology Memory test

Emmanuel College

3rd

Zahara S

Screen Exposure and Sleep Quality

Emmanuel College

HC

 

Georgia B

Human Activity and Soil PH

Emmanuel College

HC

Aimee S

Dissolving Panadol vs Panadol Rapid

Emmanuel College

HC

Dante P

Antibacterial Activity: Natural/Synthetic Substances

Emmanuel College

HC

Sejal G

3D printed bone scaffold

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

 

Scientific Investigations Division 7 Years 11 – 12 

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Nathan N

Reversing T-cell “LAG-3-ing” in lymphoma

Cavendish Road State High School

2nd

Zeinab S

Degrading hydrocarbons found in olive

Queensland Academy of Health Sciences

3rd

Shareefa I

Lettuce grown soil versus hydroponics

Queensland Academy of Health Sciences

3rd

Gihansa KV

Antimicrobial properties native Australian Myrtaceae

Queensland Academy of Health Sciences

HC

Alexandru P

Milk mineral content and temperature

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

HC

Vismaya D

Germination and salt stress

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

HC

Ulban A

Chemistry of Kombucha

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

HC

Cici Z

Probiotic Water treatment

Queensland Academy of Health Sciences

 

 

Environmental Action Projects

Environmental Action Project Division 1 Years Prep – No Entries

Environmental Action Project Division 2 Years 1-2

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Ava K

Let’s Feed the Birds

Mudgeeraba State School

2nd

 

David H

Koala Conservation action Plan

Elanora State School

3rd

Dhriti D

Reducing Face Mask Pollution

Genesis Christian College

Environmental Action Project Division 3 Years 3-4 

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Kane R

The Plight of the Orangutan

The Southport School Preparatory School

 

Environmental Action Project Division 4 Years 5-6 – No Entries

Environmental Action Project Division 5 Years 7-8

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Ruby S

Whales

Marymount College

 

Environmental Action Project Division 6 Years 9-10

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Poppy M

Fast Fashion

Marymount College

3rd

Ruby A

Marymount Forest

Marymount College

HC

Charlie H, Gabriel P, Sebastian W

Outdoor Eco-Classroom

Villanova College

HC

Esha’al C, Sophia C, Riddisha U

Sugary Sustainability

Queensland Academy for Science, Mathematics and Technology

 

Environmental Action Project Division 7 Years 11 – 12

 

Student Name/s

 Project Title

School

HC

Himath KB Chitosan as a recyclable absorbing agent Qld Academy of Health Sciences

 

Engineering and Technology

Eng & Tech Division 1 Years Prep – No Entries

Eng & Tech Division 2 Years 1-2

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Summer M

The non-spill glass holder

Mudgeeraba Creek State School

2nd

Mason W

The glow stick

Mudgeeraba Creek State School

 

Eng & Tech Division 3 Years 3-4 

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Audrey M

The Camping Projector

Mudgeeraba Creek State School

2nd

 

 Henry C

The Trebuchet

Pimpama State School

3rd

Haylie R

Go Away Green Ants

Mudgeeraba Creek State School

HC

Reilly O

Photosynthesis

Chevallum State School

HC

Ethan B

Electric Energy Car Charges

The Southport School Preparatory School

 

Eng & Tech Division 4 Years 5-6 

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Benjamin W

Hoverboard

Citipointe Christian College

HC

Timothy S

Hydraulic Arm

Citipointe Christian College

 

Eng & Tech Division 5 Years 7-8  

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Lucy C

Twin fin remodelled

Marymount College

2nd

Lana L

 Rain Sensing Clothesline

Marymount College

3rd

Isabella K

Impact force Monitor

Marymount College

HC

Mia H

Unstable Table  

Mt Alvernia College

 

Eng & Tech Division 6  Years 9-10  

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Sam R

SCARA ROBOTIC ARM WASTE SORTING

Proserpine State High School

1st

Samantha H

Ballistic Cart

Queensland Academy of Health Sciences

2nd

Xi F

MATLAB Vehicle Accident Probability Prediction

Cleveland District State High School

3rd

Alexis S

Hydraulic Table

Marymount College

 

Eng & Tech Division 7 Year 11-12

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Jared C

Semi-Autonomous Ranking System for Athletics

Somerset College

 

Communicating Science

Communicating Science Division 1 Years Prep

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Jordan U

What’s the weather today?

Mudgeeraba Creek State School

2nd

Ashley R

Discovering Earth’s Gems

Mudgeeraba Creek State School

 

Communicating Science Division 2 Years 1-2

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Nathaniel E

Rice Grain Stars

West End State School

2nd

Alice F

Bioluminescence

Tingalpa State School

3rd

Mitchell K

Layers of the Rainforest

Tingalpa State School

3rd

Esther P

Can you Bee-lieve it?

Mudgeeraba Creek State School

HC

Sammy D

Forces

Cannon Hill State School

HC

Taya M

The Moon

Elanora  State School

 

Communicating Science Division 3 Years 3-4

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Dylan D

The Theory of Evolution

Cannon Hill State School

2nd

Lucy M

A Space Odyssey – the Game

Mudgeeraba Creek State School

3rd

Eden P

How the Heart Works

The Southport School Preparatory School

HC

Matthew H

Bioactive Terrarium: Modelling Earth’s Ecosystems

Elanora State School

HC

Ethan F

How the Universe works

The Southport School Preparatory School

HC

 Hailey G

Forces and Motion

Cannon Hill State School

HC

Amelia S

The Incredible Sun

Tingalpa State School

HC

Daniel W and Samuel C

Black Hole

Citipointe Christian College

HC

Abbi M and Sahara  L

DNA

Pimpama State School

HC

Henry W

Marble Run

Camp Hill and Infants Primary School

 

Communicating Science Division 4 Years 5-6  

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Puneet Si

Schizophrenia Information and Awareness

The Southport School Preparatory School

2nd

Zali M

Nautilus Pompilius

Elanora State School

2nd

 

Mia E

Eye Spy

Mudgeeraba Creek State School

3rd

Ruby A, Zoe B and Madalyn R

Nucleation makes big things happen!

St Gerard Majella School.

HC

Zoe R

Mt Everest

Tingalpa State School

HC

Rupert S

The Science of Paleocolour

Mudgeeraba Creek State School

 

Communicating Science Division 5 Years 7-8 

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Andre T and Nathaniel Y

Surviving the Australian Bush

Villanova College

2nd

Jake S

Arteries and Cholestorol

Marymount College

3rd

Emily N

Asbestos in the Lungs

Somerset College

HC

Sarah C

Gouldian Finch

Somerset College

 

Communicating Science Division 6 Years 9-10 

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Vivek V

Microplastics and Human Health

Citipointe Christian College

2nd

Grace B

Strabismus video

Cooloola Christian College

3rd

Yuri S and Raelynn L

Impact of Smoking on COVID

Citipointe Christian College

3rd

Samuel B

Clonal Evolution in  Gliboblastoma

Queensland Academy of Health Sciences

 

Communicating Science Division 7 Years 11 – 12 – No Awards

 

Poster Presentation

Poster Presentation Division 1 Years Prep – No Entries

Poster Presentation Division 2 Years 1-2

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Esther D

The Rock Cycle

Holy Family Primary School

2nd

Esther D

Walter Taylor Bridge

Holy Family Primary School

3rd

Thomas K

Save the Trees

Cannon Hill State School

Poster Presentation Division 3 Years 3-4 

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Joshua G

Egg-cellent Birds

Mudgeeraba Creek State School

HC

Libby C & Sarah O

Ocean Habitat

Citipointe Christian College

 

Poster Presentation Division 4 Years 5-6

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Eugene P and Tiffy L

Recycling Old Fabrics

Citipointe Christian College

2nd

Claire D

Periodic Table

Tingalpa State School

3rd

Bronte H

Let’s Save the Bees

Cannon Hill State School

HC

Caleb C

Earthquakes

Citipointe Christian College

Poster Presentation Project Division 5 Years 7-8  – No Awards

Poster Presentation Division 6 Years 9-10  – No Entries

Poster Presentation Division 7 Years 11 – 12 

 

Student Name/s

 Project Title

School

1st

Michelle S

Fruit Slice Enzymatic Browning Prevention

Groves Christian College Distance Education

2nd

Isabel H

Pit spacing of a CD

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

3rd

Jessica B

Stickiness of Tape

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

HC

Minjung S Angeleena T, Sophia R

Sun Rotation using Sunspots

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

 

 

Bursary Winners

Australian Society of Soil Science Incorporated

Student Name/s

 Project Title

School

Vismaya D

Germination and Salt Stress

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Pius KM

Plants Growth

Junction Park State School

Alice B

The Strongest Sunflower

Mudgeeraba Creek State School

Michelle S

Climate Friendly Alternative Crop Fertilizer

Groves Christian College of Distance Education

 

Australian Society of Biochemistry and Molecular Biology

Student Name/s

 Project Title

School

Connor B

Acids and bases

Emmanuel College

Laicey M

 Guinea Pig Grandma

Albany Hills State School

Zali M

Classified Collection of Nautilus Pompilius

Elanora State School

James C

 Bacteria vs Soap

Brisbane Boys College

Raelynn L and Yuri S

 Impact of smoking on COVID

Citipointe Christian College

Richard N

 Non-gluten flours in sourdough fermentation

Queensland Academy for Science, Mathematics and Technology

 

Queensland Association of Mathematics Teachers (QAMT)

Student Name/s

 Project Title

School

Nerissa D, Mary D, Saanvi P

Detecting Fraud with Benford’s Law

Qld Academy for Science, Mathematics and Technology

Korin A

Swimming Optimisation

Queensland Academy for Science, Mathematics and Technology

 

BHP Science and Engineering Awards Foundation School Encouragement Award

Name

School

Primary School

Edge Hill State School

 

The Southport School Preparatory School

 

Albany Hills State School

Secondary School

Park Ridge State High School

 

St Joseph’s School

 

Proserpine State High School

 

Royal Australian Chemical Institute (RACI) Queensland Branch

Student Name/s

Project Title

School

Emily C

Sugars and Maillard Reaction

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Ulban A

Modelling GELMA Hydrogels

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Leilani J

Growing Sugar Crystals

Junction Park State School

Elle U

The Effectiveness of Sunscreen.

Mudgeeraba Creek SS

 

Birdlife

Student Name/s

Project Title

School

Dylan B

Birdfeeder Popularity.

Pimpama State School

Joshua G

Egg-cellent Birds

Mudgeeraba State School

Ava K

Let’s feed the birds

Mudgeeraba State School

 

Australian Acoustical Society (Queensland Division)

Student Name/s

 Project Title

School

Hayden Gr

Longitudinal Waves in a Spring

Queensland Academy for Mathematics, Science and Technology

Benjamin C

Best Soundproofing Material

Marymount College

Estelle R, Grace K, Valerie L

Music affects Animal Behaviour

Citipointe College

 

UQ Young Scientist of the Year

Student Name/s

Project Title

School

Nathan N

Reversing T-cell “LAG-3-ing” in lymphoma

Cavendish Road State High School

 

Rowe Scientific Encouragement Awards for Secondary School students

Student Name

School

Vivian N

Cavendish Road State High School

Eva Skinner

Cavendish Road State High School

Elyssa C

Our Lady’s College Annerley

Avangeline ML

Our Lady’s College Annerley

Leila P

Robina State High School

Zachary L

Robina State High School

Scarlett W

Robina State High School

Sienna W

Robina State High School

Leo K

Robina State High School

Caitlin F

Robina State High School

Freya W

Robina State High School

Ashton G

Robina State High School

Talitha P

Robina State High School

Penelope D

Somerset College

Summer E

Somerset College

Patrick L

Somerset College

Emmeline A

Somerset College

Ekheera B

Somerset College

Mical M

Somerset College

Heath W

Somerset College

Savannah W

Somerset College

Sarah C

Somerset College

Nicolas D

Somerset College

Brooke B

Somerset College

Camilla G

Somerset College

Maddi M

Somerset College

Cru S

Somerset College

Amelia C

Somerset College

Jodie L

Somerset College

Ariana H

Somerset College

Ayla CG

Somerset College

Chloe M

Somerset College

Leigh A

Somerset College

Miku A

Somerset College

Harry C

Marymount College

Summer C

Marymount College

Addison O

Marymount College

Kady M

Marymount College

Ben M

Marymount College

Austin F

Marymount College

Angus P

Marymount College

Ava F

Marymount College

Jem N

Marymount College

Phillip C

Marymount College

Mya G

Marymount College

Stephanie J

Marymount College

Pascalle F

Marymount College

Josie H

Marymount College

Lucy T

Marymount College

Matilda H

Marymount College

Hayley G

Marymount College

Charlie S

Marymount College

Jesse W

Marymount College

Jessica W

Marymount College

Lauren J

St Margaret’s Anglican Girls School

Alika C

St Margaret’s Anglican Girls School

Hannah B

St Margaret’s Anglican Girls School

Jessica K

St Margaret’s Anglican Girls School

Evie B

St Margaret’s Anglican Girls School

Charlotte T

St Margaret’s Anglican Girls School

Sophia B

St Margaret’s Anglican Girls School

Andie M

St Margaret’s Anglican Girls School

Alexandra D

St Margaret’s Anglican Girls School

Coco F

St Margaret’s Anglican Girls School

Madeline B

St Margaret’s Anglican Girls School

Tayla M

St Margaret’s Anglican Girls School

Matilda O

St Margaret’s Anglican Girls School

Jemima G

St Margaret’s Anglican Girls School

Annabelle G

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Emily C

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Emma B

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Liem H

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Melissa C

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Merissa W

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Joshua C

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Shalomi  A

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Trisztan H

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Bhumiraphee F

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Andrea F

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Rosalita R

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Stevie C

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Xavier G

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

William Su

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Joshua T

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Rahul N

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Helen B

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Emma L

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Adeline L

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Amali J

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Leisha N

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Richard N

Queensland Academy for Science Mathematics and Technology

Isuka M

St John’s Anglican College

Hawa J

Park Ridge State High School

Lachie L

Park Ridge State High School

Elizabeta M

Park Ridge State High School

Lily N

Park Ridge State High School

Scott T

Park Ridge State High School

Aiden W

Park Ridge State High School

Hooria K

Park Ridge State High School

Garlok L

Queensland Academy of Health Sciences

Lily B

Queensland Academy of Health Sciences

Maya B

Queensland Academy of Health Sciences

Julie Y

Queensland Academy of Health Sciences

Samuel B

Queensland Academy of Health Sciences

Zahra F

Queensland Academy of Health Sciences

Acacia S

Mount Alvernia College

Kyla F

Mount Alvernia College

Katie P

Mount Alvernia College

Lyla R

Mount Alvernia College

Olivia W

Mount Alvernia College

Lily T

Mount Alvernia College

Chelsea K

Mount Alvernia College

Hannah J

Mount Alvernia College

Camille R

Mount Alvernia College

Annabelle R

Mount Alvernia College

Eliana F

Mount Alvernia College

Sophia S

Mount Alvernia College

Jessica B

Mount Alvernia College

Lara V

Mount Alvernia College

Annabel T

Mount Alvernia College

Amie P

Mount Alvernia College

Imogen P

Mount Alvernia College

Elsa C

Mount Alvernia College

Hayley D

Mount Alvernia College

Jade H

Mount Alvernia College

Lauren G

Mount Alvernia College

Tye O

Cooloola Christian College

Daniel B

Cooloola Christian College

Xavier G

Cooloola Christian College

Jamieson C

Homeschool

Ella M

Palm Beach Currumbin State High School

Micah F

Citipointe Christian College

Santo A

Citipointe Christian College

Jared C

Citipointe Christian College

Patrick D

Citipointe Christian College

Matthias C

Citipointe Christian College

Matthew F

Citipointe Christian College

Finn Cl

Brisbane Boys College

Eli F

Brisbane Boys College

Alyssa J

Chinchilla Christian College

Constance M

Chinchilla Christian College

Gabriella W

Chinchilla Christian College

Joshua S

Chinchilla Christian College

Skye G

Chinchilla Christian College

Caleb O

Chinchilla Christian College

Kailah P

Chinchilla Christian College

Felicity R

Chinchilla Christian College

Bethany P

Chinchilla Christian College

Eliesa C

Chinchilla Christian College

Jemma G

Cleveland District State High School

Jaleyna F

Cleveland District State High School

Luca G

Villanova College

Oliver W

Villanova College

Lucas F

Villanova College

Dylan F

Villanova College

Isaac L

Villanova College

Ewan M

Villanova College

Luke C

Villanova College

Alexander C

Villanova College

Daniel W

Villanova College

Anthony

Emmanuel College

Ethan S

Emmanuel College

Sophia A

Emmanuel College

Cyana A

Trinity College Beenleigh

Amarni M

Trinity College Beenleigh

Mason G

Trinity College Beenleigh

Tia S

Trinity College Beenleigh

Ava L

Trinity College Beenleigh

Tiana P

Trinity College Beenleigh

Ruby Y

Trinity College Beenleigh

Bailey R

Trinity College Beenleigh

Jacob Y

Trinity College Beenleigh

Hussain R

Trinity College Beenleigh

Molly M

Trinity College Beenleigh

Alana K

Trinity College Beenleigh

Sean B

Trinity College Beenleigh

Aerold H

Trinity College Beenleigh

Ashlyn M

Benowa State High School

Jenny C

Benowa State High School

Lydia P

Benowa State High School

Devli N

Benowa State High School

Rachael S

Benowa State High School

Rahaf A

Benowa State High School

Helena H

Benowa State High School

Alexis P

Benowa State High School

Mia W

Benowa State High School

Kaleo L

Benowa State High School

Sora O

Benowa State High School

Minjoon P

Benowa State High School

Kota M

Benowa State High School

Kavya S

Benowa State High School

Abby C

Benowa State High School

Alix G

Benowa State High School

Keisha J

Benowa State High School

Sumaiya A

Benowa State High School